« Srpanj 2024 »

More naše plavo sve nam znanje dalo…
Autor: Mladen Palić, 6. 6. 2019.

U petak 31. svibnja 2019. godine svečanim smo programom obilježili Dan škole. Na početku su voditelji programa Ena Dujmović i David Škrokov zaželjeli svima toplu i srdačnu dobrodošlicu i zahvalili što su svojim dolaskom uveličali svečanost. Ravnateljica škole Natasha Kraljev obratila se okupljenima s nekoliko prigodnih riječi.

Slijedila je prezentacija kulturne i javne djelatnosti škole koju je pripremio nastavnik informatike Mladen Palić. Bila je to prigoda da se prisjetimo prigodnih datuma, terenskih nastava i raznovrsnih projekata u kojima uspješno sudjelujemo već niz godina.

Kulturno-umjetnički program za nas su pripremili učenici od 1. do 4. razreda uz pomoć svojih učitelja te plesna skupina i zbor naše škole.

Dan škole prigoda je za zahvalu i pohvalu svima koji su nam svojim trudom, radom i podrškom omogućili da budemo uspješni. Ravnateljica škole podijelila je pohvalnice i nagrade učenicima i mentorima koji su svojim sudjelovanjem na natjecanjima, smotrama, likovnim i literarnim natječajima te uloženim trudom i zalaganjem doprinijeli promicanju imena naše škole. Uručila je i zahvalnice istaknutim pojedincima i skupinama s našeg otoka bez čije pomoći i podrške ne bismo bili u mogućnosti realizirati planirane projekte.

Za izboreno četvrtfinale Futsal lige osnovnih škola Zadarske županije za dječake pohvaljena je nogometna ekipa i mentor Nikica Polegubić te im je uručen pehar. U kratkom filmu o našim Vatrenima koji je pripremio nastavnik informatike Mladen Palić vidjeli smo kako je protekao put do sjajnog uspjeha naših nogometaša.

Kratke filmove o nogometašima i aktivnostima tijekom školske godine možete pogledati na poveznicama, a ugođaj s Dana škole u galeriji fotografija OVDJE.