« Srpanj 2024 »

Sedmaši i osmaši posjetili zadarski CineStar 3. svibnja 2013.
Autor: Mladen Palić, 5. 5. 2013.

U pratnji nastavnika Mladena Palića i nastavnice Slađane Vranjković sedmaši i osmaši posjetili su zadarski CineStar i pogledali film U sebi u sklopu aktivnosti predviđenih Godišnjim planom i programom i školskim kurikulumom.

Nakon što je osvojila svijet sagom Sumrak, koja je potukla rekorde gledanosti, dolazi nam nova uzbudljiva ekranizacija romana Stephenie Meyer.

Ovdje se ponovno radi o znanstveno-fantastičnoj priči koja je ujedno i vrlo romantična. Film nas uvodi u neobičan svijet u budućnosti, u kojem sudbina cijelog čovječanstva visi o niti, a ljubavni se trokut stvara između samo dva tijela. Zemlju je pokorila vrsta parazitskih bića, zvanih duše, koja zauzimaju umove svojih ljudskih nositelja, pritom zadržavajući njihova tijela. Većina čovječanstva pokleknula je pred njima, a glavni lik Melanie jedna je od zadnjih divljih ljudi koje nastanjuje vanzemaljka Wanderer (Wanda). No Wanda teško vlada mislima mlade Melanie koja odbija predati vlast nad svojim umom...

Glavnu junakinju Melanie Stryder igra sjajna mlada glumica Saoirse Ronan (Ljupke kosti, Okajanje). Osim nje, u filmu igraju Diane Kruger, Jake Abel, William Hurt, Frances Fisher, Max Irons i dr.

Mi smo uživali u filmu, a svima vama koji ga još niste pogledali toplo ga preporučamo.

Djelić naše filmske pustolovine možete pogledati u galeriji fotografija.

Priloženi dokumenti:
Foto_galerija_001.jpg (25.00 KB)