Datum objave: 27. kolovoza 2024.
Kategorija: Vijesti

Početak nastavne godine

Odlukom MZO-a ove godine nastavna godina počinje 9. rujna. Kako se bliži početak nastavne godine objavljujemo kako će izgledati prvi nastavni dan. Učenici dolaze u školu školskim autobusom gdje će ih dočekati njihovi razrednici. Prvi dan imaju samo druženje sa svojim razrednikom koji će ih detaljno uputiti u pravila koja će vrijediti ove nastavne godine. Također, dobit će informacije o rasporedu, redu vožnje i moći će preuzeti svoje nove udžbenike.

Za naše nove prvaše bit će priređena mala svečanost s početkom u 9 sati povodom dolaska u našu školu.

Raspored prijevoza

7.55 Ždrelac

8.15 Tkon

Raspored za natrag