« Ožujak 2024 »

Kong
Autor: Mladen Palić, 25. 4. 2017.

U srijedu 12. travnja 2017. godine realizirana je izvanučionička nastava učenika 7. i 8. r. u Zadar u pratnji nastavnice engleskoga jezika Vivijane Melada i nastavnice hrvatskoga jezika Slađane Vranjković. Učenici su posjetili zadarski CineStar gdje su pogledali film Kong: Otok lubanja 3D.

Raznoliku ekipu istraživača okupila je pustolovina na nepoznatom, neistraženom otoku u Tihom oceanu u filmu Kong: Otok lubanja. Ne znaju da su ušli u prostor mitskoga Konga i da otok osim svoje ljepote krije i brojne opasnosti. Sniman na više lokacija od kojih neke nikada nisu bile viđene na filmu, počevši od mjesta Oahu na Hawaiima, zatim na australskom Gold Coastu i na kraju u Vijetnamu, film neprestanom akcijom koja počinje već od prve scene i savršenim scenama mitskoga Konga nudi nezaboravnu zabavu za sve ljubitelje akcije.

Kako je protekao dan za kino, saznajte u osvrtu učenice 7.r. Kate Kuštera.

U  9:30 krenuli smo veselo iz Neviđana prema Preku. Stigao je dan za događaj koji smo iščekivali cijele godine, odlazak u kino. Kad smo došli u Preko, dočekale su nas nastavnice i krenuli smo na brod. Odbrojavali smo sekunde kada ćemo stići u Zadar. Još nas je čekao put do kina koji nam se činio toliko dug  da smo poželjeli pozvati taksi. Kad smo napokon stigli, kupili smo kokice i otišli gledati film. Već nakon prvih kadrova filma bilo nam je jasno da krećemo u nezaboravnu 3D pustolovinu na prekrasan otok. Film je bio jako zanimljiv, uzbudljiv i zabavan. Kadrovi prirode i veličanstvenoga Konga ostavljali su nas bez daha. Nakon završetka filma slijedio je povratak u stvarnost i put kući. Ako film još niste pogledali, učinite to što prije jer ćete doživjeti pustolovinu za pamćenje.

Djelić ugođaja iz CineStara pogledajte u galeriji fotografija.