« Srpanj 2024 »

Kako je Willy postao Wonka
Autor: Mladen Palić, 14. 2. 2024.

Učenici 5. i 6. razreda u pratnji nastavnice Slađane Vranjković i razrednika 6. razreda Mladena Palića posjetili su u petak 26. siječnja zadarski CineStar gdje su pogledali igrani film Wonka. Prepun neodoljivih čokoladnih slastica, zabavnih pjesmica, ali i važnih životnih pouka sve nas je ostavio bez daha i podsjetio kako je sve što nam zaista treba pratiti vlastiti san i uvijek imati vjere u sebe.

O FILMU:

Temeljeno na izvanrednom liku iz priče „Charlie i tvornica čokolade", najprepoznatljivije dječje knjige Roalda Dahla i jedne od najprodavanijih dječjih knjiga svih vremena, „Wonka" priča čudesnu priču o tome kako je najveći izumitelj, čarobnjak i proizvođač čokolade na svijetu postao omiljeni Willy Wonka kakvog danas poznajemo. Ovaj neodoljivo živopisan i inovativan filmski spektakl predstavit će publici mladog Willyja Wonku, prepunog ideja i odlučnog promijeniti svijet jednim ukusnim zalogajem - dokazujući da najbolje stvari u životu počinju sa snom i ako ste dovoljno sretni da upoznate Willyja Wonku, sve je moguće.

preuzeto sa stranice https://blitz-cinestar-bh.ba/cinestar-zadar-4172

Dojmove učenika o filmu možete pročitati u nastavku.

Film Wonka je bio veoma zabavan. Sviđa mi se jer je maštovit. Poruka je da ne odustajemo od svojih snova.

Lucija

Film mi je bio dobar, najbolje mi je bilo kad je Oompa Loompa počeo plesati. Jako mi se svidjela glazba. Poruka filma je da sve dobre stvari počinju snom.

Roko

Film Wonka mi se jako svidio, poučan je i zabavan. Poruka filma je da ne odustaješ od svojih snova.

Nika

U filmu mi se svidio Oompa Loompa. Film je bio poučan i zabavan. Poruka filma glasi da je sve moguće kad se potrudiš.

Ana

Film mi je bio jako zabavan i zanimljiv i voljela bih ga opet pogledati.

Marcela

Film Wonka mi se sviđa jer je zabavan i poučan. Poruka filma je da ljudi ne budu zli, nego da budu dobra srca.

Ena

Film Wonka mi se jako svidio. Najdraži mi je bio Oompa Loompa. Poruka filma je da ne odustajemo od svojih snova.

Antonio